KDance Studio I&A Kowalscy 

(JAWOR, STRZEGOM, KAMIENNA GÓRA, BOLKÓW ) posiada wieloletnią tradycję, której początki działalności sięgają końca lat 90.
Proponujemy naukę tańca dla dzieci, młodzieży, dorosłych, zajęcia fitness, pole dance, Fit and Jump, przedślubną naukę tańca… począwszy od 3 roku życia wzwyż. KDance Studio jest zrzeszone w Polskim Związku Tańca, dzięki czemu nasi tancerze mają możliwość występowania na licznych turniejach tanecznych w kraju i za granicą, gdzie mogą zdobywać coraz wyższe klasy taneczne. Osoby tańczące u nas mogą również podnosić swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach i obozach tanecznych. Nasi tancerze regularnie biorą udział w Mistrzostwach Polski, Europy oraz Świata. Od 2010 roku organizujemy obozy taneczne, które cieszą się dużą popularnością. Braliśmy udział w programach telewizyjnych takich jak ” Mam Talent „, „Mali Giganci „, You Can Dance „
Od 2005 roku organizujemy Ogólnopolski Turniej Tańca, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Stawiamy na rozwój i profesjonalizm w związku z tym cały czas jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i poszerzamy zakres swoich usług. KDance Studio jest w takich miejscowościach jak Jawor, Strzegom, Kamienna Góra, Bolków. Cały czas poszerzamy swój zasięg.

Zapraszamy do nas!!!

Iza i Adrian Kowalscy